Praca w Niemczech w charakterze Opiekunki osób starszych, 1300 euro/miesiąc

Wpis do Rejestru Agencji Zatrudnienia (KRAZ) nr 993

Miejsce zlecenia: Johannesberg
Preferowany czas zlecenia: 2 miesiące, od 14 lipca

Opis zlecenia:
Pani Anna ma 85 lat (165 cm, 65 kg). Pani porusza się na wózku inwalidzkim, ponieważ po złamaniu kości udowej ma problemy z poruszaniem na dłuższych dystansach. Potrzebuje wyłącznie pomocy przy wstawaniu (szczególnie rano), bez transferu. Pani jest mentalnie sprawna, czasem jedynie o czymś zapomina, podopieczna ma założony cewnik. Potrzebuje pomocy w ubieraniu i kąpielach (dostępny lift). Mimo problemów z biodrem, Pani jest względnie sprawna.

Warunki mieszkaniowe:
Podopieczna mieszka na dole w domu jednorodzinnym. Na górze mieszka jej syn z partnerką. Są bardzo pomocni, robią zakupy. Bardzo często podopieczną odwiedza dalsza rodzina. Zapewniony oddzielny pokój, internet, radio, Tv.

Obowiązki opiekuna:
- prowadzenie gospodarstwa domowego (parter)
- pomoc w myciu
- pomoc w ubieraniu
- opróżnianie woreczka na mocz
- pomoc we wstawaniu
- towarzyszenie w codziennych czynnościach

Wymagania:
- dobra znajomość języka niemieckiego
- brak nałogów
- mile usposobienie

Zapewniamy:
- stawka 1300 euro netto/miesiąc,
- bezpieczną i legalną pracę w Niemczech,
- jasne warunki współpracy (jedna umowa! Stawki zawsze podawane w netto),
- wysokie składki ZUS,
- możliwość wyboru pracy na polskich lub niemieckich warunkach,
- gwarancję pokrycia kosztów dojazdu do Niemiec i powrotu do kraju,
- zakwaterowanie i wyżywienie w domu podopiecznego,
- pomoc prawną, językową i medyczną.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o e-mail zwrotny na edyta.kaczynska@gowork.pl albo wysłanie SMS na numer: 786196934 o treści: 6825, podając również swoje imię, nazwisko i deklarowany poziom znajomości języka niemieckiego oraz województwo. ODDZWONIMY
Zapraszamy do odwiedzenia nas!
Oddział w Białymstoku
ul. Lipowa 32, lok. 102
www.opiekunka.gowork.pl

Informacje kontaktowe
Rodzaj ogłoszenia:   Oferuję
Rodzaj pracy:   Inna
Lokalizacja:   Europa
Region:   Niemcy
Osoba kontaktowa::   Edyta GoWork
Telefon:   786 198 934
Dodane 00, 00, 0000 | Odsłony: 2534 | Nr: #24163