Odzyskiwanie danych - 24h Wrocław - Szybko i skutecznie

Dodany May 09, 2017 | Odsłony: 1052
Lokalizacja:   Polska
Region:   Dolnośląskie
Miasto:   Wrocław
Telefon:   713163860

 

Kancelaria Bugajski i Partnerzy oferuje usługi z zakresu szeroko rozumianego wywiadu, ochrony osobistej i kontrwywiadu biznesowego oraz indywidualnego, a także bezpieczeństwa teleinformatycznego. Realizujemy zlecenia związanie przede wszystkim z zabezpieczaniem i budową sieci informatycznych, szyfrowaniem rozmów telefonicznych, ochroną przed podsłuchem i utratą danych wrażliwych, a także pozyskiwaniem informacji gospodarczych, technicznych i osobowych.

Czy informacje przechowywane w Twoich zasobach komputerowych są bezpieczne? Zanim poniesiesz stratę z tytułu świadomego działania lub czynników losowych sprawdź poziom bezpieczeństwa Twojego systemu komputerowego.

- ochrona danych przechowywanych w zasobach komputerowych
- archiwizacja danych (tworzenie kopii zapasowych)
- obrona przed atakami hakerów i wirusów internetowych
- odzyskiwanie utraconych/ usuniętych danych z dysków komputerowych i innych nośników, np. karty do aparatów cyfrowych, dyskietki
- odzyskiwanie utraconych dokumentów
- bezpieczne/ trwałe usuwanie danych z dysków komputerowych i innych nośników
- usuwanie wirusów i przywracanie systemów komputerowych do prawidłowego działania po ataku wirusów komputerowych

Nasz zespól tworzą eksperci, którzy zdobywali doświadczenie w agencjach rządowych, służbach, wywiadzie gospodarczym, oraz instytucjach specjalizujących się w bezpieczeństwie teleinformatycznym.

Pracujemy przez 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę!
www.bugajski.net

Formularz kontaktowy dostępny po zalogowaniu. Zaloguj
 

Podobne ogłoszenia

Copywriting Teksty...

Polska, Śąskie, Jaworzno
Pozycjonowanie stron www Częstochowa

Pozycjonowanie str...

Polska, Śąskie, Częstochowa

Strony internetowe...

Polska, Pomorskie, Gdańsk

PolskieOgloszenia.pl to darmowe ogłoszenia dla społeczności w Polsce, Europie oraz USA. Tablica Ogłoszeń Lokalnych dla wszystkich, którzy chcą kupować, sprzedawać, oferować swoje usługi, czy też poszukują pracy w Polsce oraz Praca za granicą . Znajdziesz tu wielu kupujących i sprzedających z Twojej okolicy. Jeżli chcesz coś sprzedać to w prosty sposób dodasz bezpłatne ogłoszenia, drobne w wielu kategoriach.