Spółki Offshore. Raje podatkowe. Szybko i skutecznie. Wrocław 24h

Dodany May 09, 2017 | Odsłony: 1250
Lokalizacja:   Polska
Region:   Dolnośląskie
Miasto:   Wrocław
Telefon:   713163860

 

Kancelaria Doradcza Bugajski i Partnerzy specjalizuje się w dostarczaniu usług i rozwiązań wspierających prowadzenie biznesu. Oferujemy swoim klientom kompleksową obsługę z zakresu wywiadu gospodarczego, prawa i finansów oraz szkoleń.

Gotowe spółki i zakładanie spółek.

Bahamas, Belize, Costa Rica, Cyprus, Gibraltar, Hong Kong, Malta, Mauritius, Panama…

Dla zachowania anonimowości dyrektorów i akcjonariuszy proponujemy usługi dyrektora nominowanego i usługę udziałowca nominowanego z KLAUZULĄ APOSTILLE I NIE DATOWANĄ REZYGNACJĄ

W powyższy sposób tożsamość prawdziwego właściciela pozostaje w utajeniu dla jakiejkolwiek trzeciej osoby spoza spółki. Faktyczny właściciel wykonuje swoje prawa własnościowe na podstawie POA (Power of Attorney). To pełnomocnictwo umożliwia mu działać w imieniu spółki, otwierać i zarządzać kontami bankowymi, które są prowadzone w imieniu spółki.

Gwarantujemy pełną dyskrecję i najwyższą jakość usług.
www.bugajski.net

Formularz kontaktowy dostępny po zalogowaniu. Zaloguj
 

Podobne ogłoszenia

Polski adwokat we Włoszech – WSLEX™

Polski adwokat we ...

Polska, Mazowieckie, Warszawa

Jak wyliczyć alimenty

Polska, Mazowieckie, Warszawa

Adwokat kościelny....

Polska, Małopolskie, Kraków

Kancelaria prawna ...

Polska, Mazowieckie, Warszawa

PolskieOgloszenia.pl to darmowe ogłoszenia dla społeczności w Polsce, Europie oraz USA. Tablica Ogłoszeń Lokalnych dla wszystkich, którzy chcą kupować, sprzedawać, oferować swoje usługi, czy też poszukują pracy w Polsce oraz Praca za granicą . Znajdziesz tu wielu kupujących i sprzedających z Twojej okolicy. Jeżli chcesz coś sprzedać to w prosty sposób dodasz bezpłatne ogłoszenia, drobne w wielu kategoriach.