Windykacja międzynarodowa. Cała Europa. Szybko i skutecznie. od 199 zł

Dodany May 09, 2017 | Odsłony: 783
Lokalizacja:   Polska
Region:   Dolnośląskie
Miasto:   Wrocław
Telefon:   713163860

 

Jasne, przejrzyste zasady współpracy, komfort i bezpieczeństwo w prowadzeniu działań biznesowych oraz długotrwała i oparta na zaufaniu relacja partnerska, to zasady jakimi kierujemy się naszej działalności.

Jesteśmy jedną z niewielu firm z branży zarządzania wierzytelnościami w sektorze dla przedsiębiorców z tak szerokim dostępem do sieci partnerów na rynku windykacji międzynarodowej. Tak rozbudowana struktura daje Nam możliwość windykacji w ponad stu krajach na całym świecie, w tym w całej Europie.

Oprócz usług polubownego odzyskiwania należności jesteśmy w stanie zapewnić profesjonalna obsługę spraw międzynarodowych na etapie sadowym i egzekucyjnym.

Oferujemy skuteczne odzyskiwanie należności:

- Bez długoterminowej umowy.
- Zero ukrytych kosztów.
- Prowizje od 5 do 15 % rozliczane po sukcesie.
- Możliwość zawarcia umowy ON-LINE.
- Rozpoczęcie czynności w ciągu 24 godzin od przyjęcia zlecenia.

Zanim zadzwonisz..

Dokładamy wszelkich starań aby obsługa klienta przebiegała sprawnie i profesjonalnie. Zanim skontaktujesz się z nami, przygotuj wszystkie dokumenty potwierdzające zadłużenie, a także informacje o aktualnym saldzie.

Formularz kontaktowy dostępny po zalogowaniu. Zaloguj
 

Podobne ogłoszenia

Pojemniki 1000l

Pojemniki 1000l

Polska, Łódzkie, Wieruszów
Kampanie dla biur podróży – kampanie dla agencji turystycznych – Nakatomi

Kampanie dla biur ...

Polska, Pomorskie, Gdańsk

FOX Radosław Lis -...

Polska, Mazowieckie, Warszawa
Architekt Tychy

Architekt Tychy

Polska, Śąskie, Tychy

PolskieOgloszenia.pl to darmowe ogłoszenia dla społeczności w Polsce, Europie oraz USA. Tablica Ogłoszeń Lokalnych dla wszystkich, którzy chcą kupować, sprzedawać, oferować swoje usługi, czy też poszukują pracy w Polsce oraz Praca za granicą . Znajdziesz tu wielu kupujących i sprzedających z Twojej okolicy. Jeżli chcesz coś sprzedać to w prosty sposób dodasz bezpłatne ogłoszenia, drobne w wielu kategoriach.